Kariera

Agent nieruchomości :

Naszym celem jest prowadzenie biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które nastawione jest na pełną i fachową obsługę, ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i poszanowanie czasu naszych klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego nasi pracownicy w każdej chwili służą merytoryczną i profesjonalną pomocą.

Wymagania :

  • systematyczność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • znajomość rynku nieruchomości
  • dyspozycyjność
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy :

  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji-lidera w swojej branży
  • stałe wynagrodzenie + prowizja uzależniona od wyników
  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy
  • najnowsze rozwiązania informatyczne
  • udział w szkoleniach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Opis stanowiska :

  • prowadzenie rozmów handlowych
  • pozyskiwanie ofert kupna/sprzedaży/najmu nieruchomości
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • prezentacja nieruchomości
  • kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • kontrola stanu prawnego nieruchomości
  • monitorowanie rynku nieruchomości

Dodatkowe informacje :

Osoby zainteresowane rozwojem i pogłębianiem swoich umiejętności prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV i zdjęciem na adres: biuro@rezydent.bydgoszcz.pl