Kamienica w Centrum Łabiszyna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 190 000 PLN , Pow. 600 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
600 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
20
Lokalizacja:
Łabiszyn
Rok budowy:
1916
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
REZB778947
Powierzchnia działki:
2 383 m2
Cena za m2:
1 983 PLN
Idealna inwestycja z OGROMNYM potencjałem usytuowana w centrum miejscowości.Bardzo ATRAKCYJNA lokalizacja, stan nieruchomości oraz duży areał działki to główne zalety tej nieruchomości.Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.W pobliżu szkoła, liczne sklepy, ośrodek zdrowia oraz wszelkie inne ośrodki konieczne do komfortowego funkcjonowania.Obiekt obecnie podzielony na 8 mieszkań, które są wynajmowane zapewniając stały dochód.Kamienica wybudowana z czerwonej cegły wraz z przybudówkami (2 osobne mieszkania).Obecnie zagospodarowane zostały kondygnacje parteru oraz pierwszego piętra. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji WYSOKIEGO strychu (nie ma konieczności "podnoszenia" dachu).Całość utrzymana w dobrym standardzie, jednakże bieżąca eksploatacja wymaga napraw bieżących.W ostatnim czasie wymieniono piec na ekogroszek będący źródłem ciepła dla budynku.Na połowie dachu wymieniono poszycie na dachówkę, na połowie pozostał eternit.Poza budynkiem głównym w obrębie działki posadowiono również budynek gospodarczy z garażem, które to można również adoptować na funkcje mieszkalne.


Ze względu na fakt, iż budynek ten posadowiony jest bezpośrednio przy ulicy, cały tył działki daje OGROMNE MOŻLIWOŚCI - łącznie z postawieniem na niej kolejnego budynku.


Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej nieruchomości, ze względu na jej ogromny potencjał i dochód pasywny przyszłego jej właściciela.


--- Bezpośredni kontakt i więcej informacji Kacper Klamra 695-905-912 lub mail
--- Kompleksowo zajmujemy się również pomocą przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
--- Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kacper Klamra (licencja nr: 12380)
--- Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail